کلنگ زنی پروژه کمربندی سبز شرق قزوین


۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی گروه عمران ایران آغاز آیین افتتاح و کلنگزنی 17 پروژه شهرداری قزوین به مناسبت گرامیداشت هفته شورا ها با حضور مسئولان استانی و شهری در حالی آغاز گردید که شرکت راهسازی و عمران ایران میزبان این گردهمایی در محل پروژه کمربندی سبز شرق قزوین بود.

کمربندی سبز شرق قزوین که یکی از این 17 پروژه جهت کلنگ زنی به مناسبت هفته شوراها است با اعتبار ۷۴۰ میلیارد ریال امروز سرآغاز این آیین افتتاح و کلگزنی ها بود که در این گردهمایی مسئولان شهری و استانی چنین گفتند:

دکتر کربلا، مدیر فنی شرکت راهسازی و عمران ایران از اجرای پروژه کنار گذر سبز شرقی قزوین این پروژه را یکی از راه حل های حل ترافیک شهر قزوین با ایجاد فضای سبز و جاده سلامت عنوان کرد.

مهندس پویا، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین از تعامل شورا و شهرداری قزوین با شرکت آب منطقه ای در اجرای پروژه های مشترک تقدیر کرد. و همچنین خاطر نشان کرد شرکت راهسازی و عمران ایران پیمانکار این پروژه یکی از بزرگترین پیمانکاران کشور با بنیه و توان ماشین آلات و مالی قوی است که پیمانکار چند پروژه از آب منطقه ای استان قزوین نیز میباشد.
ایشان با اشاره به عملکرد خوب شرکت راهسازی و عمران ایران در پروژه سد نهب ابراز خرسندی نمودند که شهرداری قزوین نیز از توان این شرکت در پروژه های خود بهره میبرد.

حکمت اله داودی، رئیس شورای اسلامی شهر قزوین:
پروژه احداث کمربندی سبز شرق قزوین یکی از مهم ترین پروژه های شهر در حوزه زیست محیطی است
صفری، شهردارقزوین از اجرای پروژه کنار گذر سبز شرقی قزوین در راستای حل مشکلات ترافیکی با اعتبار اولیه طرح به مبلغ 740 میلیارد ریال خبر داد.
زاهدی، استاندارقزوین مدیریت شهری قزوین با اجرای پروژه‌های خدماتی و انسان‌محور درایجاد شهری توسعه‌یافته وشاداب تلاش می‌کند.

این پروژه به طول 6 کیلومتر که اتصال دو میدان مهم و پرتردد شهر قزوین میباشد از میدان مینودر واقع در جنوب شرقی آغاز و در میدان شورا در شمال شرقی پایان می یابد

ایجاد فضای سبز تفرجگاهی، بهبود وضعیت ترافیکی، صرفه جویی در مصرف سوخت، ایجاد فضای ورزشی و مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری از جمله اهداف اجرای این طرح هستند