شرکت دانش بنیان بتن خود ترمیم ایلیا

گروه عمران ایران > شرکت دانش بنیان بتن خود ترمیم ایلیا

شرکت دانش بنیان بتن خود ترمیم ایلیا در سال 1394 با حضور جمعی از متخصصین حوزهء مهندسی عمران و ژئوتکنیک شروع به فعالیت نمود. این شرکت با بهره گیری از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر که دارای تجربه کافی در پروژه های خرد و کلان کشور هستند قادر به همکاری در زمینه های مطالعات ساختگاهی، ژئوتکنیک، بهسازی، ساخت ابزار آزمایش عام و خاص و تجهیز و راه اندازی سیستمهای آزمایشگاهی است.

تبیین اهداف و ترسیم افق هر حرکتی نمایانگر قابلیت و جدیت آن خواهد بود. شرکت بتن خود ترمیم ایلیا شروع خود را با بنیان دانشی آغاز کرده و توسعه دانشی در تمام زمینه های ژئوتکنیک را در برنامه خود دارد. ارائه خدمات ژئوتکنیکی از قبیل مطالعات ساختگاهی، آزمایشهای صحرایی و آزمایشگاهی مکانیک سنگ و خاک، مطالعات زمین شناسی در برنامه کار اولیه این شرکت قرار دارد. ارائه خدمات مهندسی در زمینه های عمرانی و معدنی از قبیل تکنولوژی بتن- توسعه محصولات نوین ساخت وساز – تجهیزات نوین آزمایشگاهی- واردات و صادرات انواع مواد شيميايي انواع پليمر تجهيزات و ابزارآلات و دستگاه هاي آزمايشگاهي تحقيقاتي -انجام آزمايشات تخصصي مكانيک خاک، بتن و مكانيک سنگ- اجراي پروژه هاي تونل سازي، ساختماني، سازه هاي بتني و سنگي- طراحي، نظارت، نوسازي و بازسازي- برگزاري گارگاههاي آموزشي تخصصي در زمينه سازه هاي بتني، خاكي و سنگي- انجام طرح هاي تحقيقاتي در زمينه سازه هاي بتني، خاكي و سنگي فعالیت می کند. طرح و تامین دستگاههای خاص آزمایشگاهی با ویژگیهای منحصر به فرد بر حسب نیازهای موردی از جمله خدماتی است که این شرکت شروع به ارائه و بسط آن نموده است.

آدرس وب سایت شرکت: http://iliaconcrete.ir
آدرس دفتر مرکزی:
تهران اتوبان ارتش، خیابان نخل، خیابان خسرو، بن بست زیبا، مجتمع تجاری شمیران سنتر، واحد 805
تلفن:
021-40220543
کد پستی:
1955751818
آدرس دفتر پارک علم و فناوری:
تهران کیلومتر 10 اتوبان شهید بابایی، جنب دانشگاه امام حسین(ع)، پارک علم و فناوری مدرس، ساختمان مرکز رشد، طبقه اول، واحد 7
تلفن:
021-77108392
کد پستی:
1698716511
آدرس ایمیل:
info@iliaconcrete.ir

مدیران

هادی حائری - مدیر عامل

هادی حائری

مدیر عامل

گواهی نامه ها