دومین همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری و توسعه پایدار سواحل مکران

گروه عمران ایران > اخبار گروه عمران ایران > دومین همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری و توسعه پایدار سواحل مکران

۰۶ اسفند ۱۳۹۶

از ششم تا هشتم اسفندماه 1396 دومین همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری و توسعه پایدار سواحل مکران در تهران و سواحل مکران برگزار شد.

 

اسحاق جهانگیری پیش از ظهر امروز (دوشنبه) در جریان سفر به منطقه آزاد چابهار از این نمایشگاه که در حاشیه همایش بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه پایدار در سواحل مکران برگزار شده است بازدید کرد.

در جریان این بازدید که وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، راه و شهرسازی، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و استاندار سیستان و بلوچستان نیز معاون اول رییس جمهور را همراهی می کردند،  جهانگیری در غرفه گروه عمران ایران حضور یافت و در حضور معاون اول رییس جمهور شرکت های زیر مجموعه و پروژه های گروه عمران ایران ارائه گردید و جناب آقای مهندس غیاثوند به ارائه پروژه موج شکن های چند منظوره مردمی و جاده ساحلی مکران پرداختند.

برنامه پنل حمل و نقل در دومین همایش بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه پایدار در سواحل مکران در بعداز ظهر امروز با ارائه جناب آقای مهندس جلال بهرامی با موضوع شبکه های جاده ای در توسعه پایدار برگزار خواهد شد.