بازدید استاندار فارس از روند عملیات اجرایی آزادراه اصفهان – شیراز

گروه عمران ایران > اخبار شرکت راهسازی و عمران ایران > اخبار پروژه های راه > بازدید استاندار فارس از روند عملیات اجرایی آزادراه اصفهان – شیراز

۰۲ تیر ۱۳۹۷

نماینده عالی دولت در استان فارس، پروژه آزادراه شیراز – اصفهان را یکی از پروژه‌های مهم استان عنوان کرد و یادآور شد: این پروژه در دو سه سال گذشته و در دولت تدبیر و امید رونق مضاعف گرفته و از ۱۳ درصد پیشرفت فیزیکی به حدود ۷۲ درصد رسیده است.


مهندس تبادار ادامه داد: بر اساس گزارش اعلام شده از سوی عوامل اجرایی این پروژه، امیدواری برای  بهره برداری از این آزادراه تا پایان سال جاری یا ابتدای سال ۱۳۹۸ وجود دارد.

مهندس تبادار با تأکید بر اینکه اتمام مراحل احداث آزادراه شیراز – اصفهان با همکاری و همت جمعی همه عوامل و دست اندرکاران امکان پذیر است، گفت: عوامل اجرایی توانایی و آمادگی لازم را دارند تا ضمن مهیا کردن همه مسایل فنی از جمله مصالح، عقب ماندگی موجود را جبران کنند.

وی افزود: در جریان بازدید امروز از پروژه آزادراه شیراز-اصفهان مقرر شد برنامه ریزی جدیدی برای ادامه کار این پروژه صورت بگیرد و  روند پیشرفت پروژه به صورت هفتگی و ماهانه رصد شود.

نماینده عالی دولت در استان فارس گفت: عملیات اجرایی آزادراه شیراز-اصفهان باید با همت همه  دست اندرکاران تا پایان سال جاری یا ابتدای سال ۱۳۹۸ به پایان برسد که خوشبختانه اهتمام همه دستگاه‌های اجرایی استان به تسریع روند کار در بهره برداری از پروژه است.
مهندس تبادار همچنین به دیدار اخیر خود با وزیر راه و شهرسازی و بررسی موضوع آزادراه شیراز- اصفهان در این دیدار اشاره کرد و یادآور شد: دکتر آخوندی در این دیدار قول‌های مساعدی برای تأمین اعتبارات آزادراه داده است که امیدواریم این وعده محقق شود.

وی با بیان اینکه مسایل و مشکلات آزادراه شیراز-اصفهان باید مورد به مورد بررسی و حل شود، تأکید کرد: اگر اهتمام عملیاتی در کنار اهتمام مدیریتی اجرا اعم از منابع مالی، برطرف کردن محدودیت ها، معارض و سایر موارد باشد این پروژه هرچه سریعتر به سرانجام می‌رسد.


استاندار فارس در جریان این بازدید که سید حسین میرشفیع، معاون شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور نیز حضور داشت از  ایزدخواست تا شیراز وضعیت عملیات اجرایی آزادراه شیراز و اصفهان را بررسی و بر ضرورت تسریع در روند اجرای این پروژه تأکید کرد.