اسلامی: کیفیت و سرعت اثبات شده گروه عمران ایران

گروه عمران ایران > اخبار شرکت راهسازی و عمران ایران > اخبار پروژه های راه > اسلامی: کیفیت و سرعت اثبات شده گروه عمران ایران

۱۰ بهمن ۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی شرکت راهسازی و عمران ایران امروز 10 بهمن 1397 عملیات آماده‌سازی محورهای اصلی فاز 5 و  9  جدید مسکن مهر پردیس با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، علیرضا تمیزی مدیرعامل بنیاد تعاون، مهندس سلیمانی معاونت مهندسی وزارت، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، نمایندگان مجلس و سایر مسئولان کلنگ‌زنی شد

ایشان در مراسم کلنگزنی به موارد زیر اشاره داشتند:

.باید به ارتقا کیفیت زندگی توجه ویژه داشته باشیم

باید بتوانیم در جهت اعتلا و آبادانی کشور بیشتر و کارآمدتر از گذشته ایفای نقش کنیم. انقلاب اسلامی، عزت و سربلندی مردم برای تحقق شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است. در بحث اوضاع اقتصادی طبیعی است که با گسترش صنعت و شهرنشینی، نیاز داریم که به ارتقا کیفیت زندگی مردم نیز توجه ویژه‌ای داشته باشیم. شهرهای جدید به طور طبیعی باید هم برای سکونت و هم برای فعالیت دارای زیرساخت‌هایی باشد که مردم بتوانند یک زندگی با آسایش را تجربه بکنند.

تولید مسکن جهت کنترل عرضه و تقاضا در بازار

یکی از موضوعات مهم برای ما، اطمینان از تعادل عرضه و تقاضای مسکن در بازار است. راه کسب این اطمینان، تولید مسکن متناسب با تقاضا در کشور است. برنامه‌هایی را پی‌ریزی کردیم که با فرمان رئیس جمهور، آن را آغاز کردیم. آن هم تولید 400 هزار مسکن تا پایان سال 99 و همچنین تکمیل 500 هزار واحد نیمه تمام باقی‌مانده مسکن مهر است. این به غیر از مواردی است که مردم به صورت شخصی و یا انبوه‌سازان به صورت مستقل برای تولید مسکن اقدام خواهند کرد. این امر موجب خواهد شد تا بتوانیم با هدف قراردادن اقشار کم درآمد و متوسط جامعه، تقاضای رو به رشد را مهار کنیم و اطمینان حاصل شود که عرضه صورت می‌گیرد.

کیفیت و سرعت اثبات شده گروه عمران ایران

شهر جدید پردیس نیازمند تکمیل سرانه‌ها و زیرساخت‌هایی است که بتواند زندگی مردم را تسهیل کند. بلوارها، خیابان‌ها، پارک‌ها، مساجد، مدارس، مراکز بهداشتی درمانی، شبکه های آب و فاضلاب و … از جمله پروژه‌های باقی‌مانده در پردیس است که بخشی از آن‌ها تکمیل شده است. امروز شاهد آن هستیم که قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا و گروه عمران ایران به عنوان دو ظرفیت بزرگ کشور که در هر جایی فعالیت کرده‌اند، کیفیت و سرعت خود را به اثبات رسانده‌اند، عملیات اجرایی توسعه زیرساخت‌ها در پردیس را آغاز کرده‌اند.

ابهامات مردم و پیمانکاران را رفع کردیم

قراردادها و ابهاماتی که وجود داشت را برای سازندگان برطرف کردیم و کسانی که پول واریز کرده بودند ولی هنوز تعیین واحد نکرده بودند را هم تصمیم‌گیری کردیم و اکنون به ترتیب زمان‌بندی این اقدام صورت می‌گیرد. بنابراین هم مردم و هم پیمانکاران که دو گروه اصلی دغدغه‌ها و مشکلات در پردیس بودند، تعیین و تکلیف شدند. با این اقدامات و تصمیمات مدیریتی و عملیات‌های اجرایی صورت‌گرفته، صاحب یک شهر فاخر خواهیم شد که امکانات برای مردم برای زندگی با آسایش در آن فراهم است.

سپس ایشان فرمان شروع عملیات اجرایی پروژه های گروه عمران ایران را صادر و از همان لحظه شروع به کار ماشین آلات شرکت راهسازی و عمران ایران یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه عمران ایران را در پروژه شاهد بود.